dzisiaj: 32, wczoraj: 618
ogółem: 863 451

statystyki szczegółowe

Turniej Mikołajkowy

W niedzielę 05 grudnia 2010 roku na hali sportowej przy  PZSZ w Serocku został rozegrany MIKOŁAJKOWY TURNIEJ piłki nożnej pod patronatem „LIGI SEROCK”.

W zmaganiach udział wzięło siedem drużyn. Turniej obfitował dużą ilość zaciętych pojedynków okraszonych masą ładnych goli. Najbardziej emocjonującym spotkaniem był pojedynek pomiędzy LIDEREM WINNICASKUBIANKĄ, która to na 40 sekund przed końcem  prowadziła 4 -2. Jednak nieustępliwi zawodnicy LIDERA 5 sekund przed końcem  przepięknym uderzeniu w okienko zdołali wywalczyć remis. W 21 meczach zdobyto 98 bramek co daje rzadko spotykaną w tego typu turniejach średnią goli na mech (4,66). System rozgrywek, w którym każdy zespół musiał zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku ze wszystkimi rywalami – wyłonił najlepsze zespoły.

Zwycięzcą zawodów została drużyna MEDI SOFT, po raz kolejny podkreślając swoją dominację na terenie gminy.

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa ALARMTECH w pośpiechu zmontowana na potrzeby tego turnieju – prawie w całości składająca się z czynnych zawodników Sokoła Serock.

Na najniższym stopniu podium stanął zespół LIDER WINNICA, któremu jako jedynemu udało się urwać punkty zwycięzcy turnieju zespołowi MEDI SOFT.

Najlepszym Strzelce turnieju bezapelacyjnie został BARTEK SZYDŁOWSKI z ekipy ALARMTECH zdobywając 9 bramek (w 4 meczach).